středa 1. března 2017

veberphotobank v novém kabátě

   Po delší době opět nastal čas na malé i větší změny. Jednou z nich je i to, že jste mi psali, za což vám všem moc a moc děkuji, že se fotobanka nebo také, chcete-li, galerie mých fotografií stala trochu něpřehlednou a že se fotografie zobrazují jen v malém formátu atd. atd.
  Se správkyní mých fotografií, ing. Renkou Hasilovou jsme tedy začali přemýšlet nad tím, jaký systém zvolit a jak tento "stánek" oživit a alespoň trochu ho dostat do modernější podoby a také jak co "za nejméně peněz získat co nejvíce muziky" :-)

http://www.veberphotobank.com/

   Výsledkem její nesmírně precizní práce je současná tvář a podoba fotobanky, kde je prezentován výběr fotografií z témat, kterým se při fotografování nejvíce věnuji. 
   Chtěl bych zároveň na tomto místě Rence Hasilové moc a moc poděkovat za její dlouholetou práci při správě mých fotografií, kdy je dokázala dostat do míst, o kterých by mne ani ve snu nenapadlo, že existují. Děkuju!
   Vám všem, milí návštěvníci mých stránek, přeji, aby jste v galerii našli přesně to, co hledáte a pokud ne, neváhejte mne kontaktovat :-)
Váš Honza

Žádné komentáře:

Okomentovat